هیتر تعمیرات موبایل

هیتر تعمیرات موبایل

هیتر تعمیرات موبایل جزو اصلی‌ترین ابزارهای تعمیرات موبایل هست که وظیفه‌ی حرارات دادن به قطعات مادربرد موبایل را دارد.

خرید یک دستگاه هیتر حرفه‌ای و با کیفیت؛ سطح تعمیرات موبایل شمارا افزایش می‌دهد و به بهبود روند تعمیر کردن گوشی موبایل کمک می‌کند.

هیتر تک کاره و هویه تک کاره که به‌صورت دو دستگاه مجزا ازهم هستند؛ معمولا برای سطوح نیمه حرفه‌ای و فوق حرفه‌ای تعمیرات موبایل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این یعنی اگر درحال یادگیری تعمیرات موبایل هستید یا در سطح مبتدی فعالیت می‌کنید بهتر است یک دستگاه هیتر و هویه سرهم تهیه کنید که برای شروع فعالیت‌تان هزینه‌ی کمتری پرداخت کنید.

حالا اگر قصد خرید دستگاه هیتر برای تعمیرات موبایل را دارید؛ ادامه‌ی این مطلب را مطالعه کنید.

هنگام خرید هیتر تعمیرات موبایل به چه نکاتی توجه کنیم؟

توان؛ محدوده دما؛ شدت جریان هوای خروجی و کیفیت ساخت محصول ازجمله ویژگی‌های مهمی هنگام خرید هیتر تعمیرات موبایل است که باید به آن توجه کنید.

آشنایی با هیتر تعمیرات موبایل

کاربرد هیترهای تک کاره تعمیرات موبایل برای فعالیت‌های حساسی مانند تعویض IC تعویض CPU تعویض هارد و سوآپ مادربورد طراحی شده، به همین دلیل خطای دما بسیار کمتری (زیر 2 درجه) نسبت به هیتر و هویه دارند.

اجزای هیترهای تعمیرات موبایل شامل المنت گرمایی و پمپ باد هست که درون دستگاه قرار گرفته و توسط یک لوله باد گرم را به دسته هیتر منتقل کرده و به بیرون پرتاب می‌کند.

با دکمه‌های روی بدنه می‌توانید محدوده دما و هوای خروجی را کنترل کرده و از طریق صفحه نمایش دیجیتالی روی بدنه دستگاه این اطلاعات را مشاهده کنید.