هویه تعمیرات موبایل

دستگاه هویه لحیم کاری

هویه تعمیرات موبایل برای لحیم کاری و اتصال قطعات روی بورد موبایلی و قطعات SMD استفاده می‌شود. دستگاه هویه یکی از اصلی‌ترین ابزار تعمیرات سخت افزاری موبایل به شمار می‌رود.

اگر قصد خرید هویه تعمیرات موبایل تک کاره را دارید؛ تا انتهای این مطلب باما همراه باشید.

تفاوت هویه تک کاره با دستگاه هیتر هویه

هویه تعمیرات موبایل یک دستگاه حرفه‌ای و تک کاره مخصوص لحیم کاری‌ست که معمولا با هیتر تعمیرات موبایل استفاده می‌شود و هرتعمیرکاری نیاز به این دو دستگاه دارد.

از این رو شرکت‌های سازنده؛ درجهت اقتصادی‌تر شدن قیمت، دستگاه‌های دوکاره هیتر و هویه را به بازار عرضه کردند.

تهیه هیتر و هویه سرهم نسبت به هویه تک کاره به‌صرفه‌تر است اما این دستگاه‌ها به‌صورت تک کاره محدوده توان و امکانات بیشتری را به شما ارائه می‌دهند.

اگر حرفه‌ای تعمیرات موبایل انجام می‌دهید؛ بهتر است دستگاه هویه را جدا تهیه کنید اما اگر تازه شروع به فعالیت کردید می‌توانید دستگاه سرهم را با قیمتی اقتصادی‌تر تهیه کنید.

5 نکته قبل از خرید هویه تعمیرات موبایل

  1. اگر هویه حرفه‌ای برای کارهای ظریف نیاز دارید؛ بهتر است دستگاه هویه جدا تهیه کنید.
  2. دقت کنید که دستگاه شما قطع کن خودکار یا حالت StandBy داشته باشد. این ویژگی باعث می‌شود مواقعی که با دستگاه کار نمی‌کنید به‌صورت خودکار خاموش شده و عمر دستگاه بیشتر شود.
  3. کانال ذخیره سازی دما در دستگاه هویه تعمیرات موبایل به شما کمک می‌کند دمای مورد نظر خود را از پیش تعیین و ذخیره کرده و با زدن یک دکمه به دما مورد نظر خود برسید.
  4. هویه در 2 حالت معمولی و نانو وجود دارد. برای کارهای ظریف‌تر بهتر است از هویه نانو استفاده شود. پس قبل از خرید به این نکته توجه کنید.
  5. دمای واقعی: اگر هویه از برند نامعتبر باشد دمای نمایش داده شده روی صفحه نمایش خطای بیشتری دارد. پس حتما هویه را از برندهای معتبر تهیه کنید.

قیمت هویه تعمیرات موبایل

قیمت دستگاه هویه بسته به توان مصرفی؛ برند، نوع نوک و محدوده‌ی دما متفاوت است. برای مثال هویه‌های OSS Team از نوع اقتصادی هستند اما هویه‌های کوییک مانند هویه کوییک Q8 که نوک نانو دارد؛ جزو هویه‌های گران قیمت و حرفه‌ای به حساب می‌آید.

شما می‌توانید از بخش محدوده قیمت در فیلتر محصولات همین صفحه، بودجه خود را تعیین کرده و نسبت به بودجه‌ای که دارید یکی از هویه‌های پیشنهاد شده را انتخاب کنید.

خرید هویه تعمیرات موبایل از فروشگاه یدک همراه

در فروشگاه یدک همراه ما انواع هویه تعمیرات موبایل از برندهای معتبر را برای تمامی سطوح مبتدی؛ نیمه حرفه‌ای و پیشرفته را با بهترین قیمت و گارانتی تست و تعویض با مشخصات کامل و بررسی تخصصی برای خرید آسان‌تر موجود کردیم.

اگر قصد خرید هویه تعمیرات موبایل را دارید و هنوز نمی‌دانید کدام برند یا محصول برای شما مناسب است؛ می‌توانید با تیم پشتیبانی یدک همراه برای دریافت مشاوره خرید تماس بگیرید.